Week

Datum         

Periode

Trainig

Soort Training

Trainer

Opmerking

1

ma 2 jan. 

Voor bereidings periode (VP1)

di 3 jan.

Zwemmen Techniek Catch Erik

wo 4 jan. 

Lopen Rob

do 5 jan. 

Zwemmen Extensieve interval Mark

vr 6 jan.

Schaatsen

za 7 jan. 

ATB Danny/ Ellie

Nieuwjaarsreceptie

zo 8 jan. 

Lopen Duur geen Leiden Bosloop Z&Z/ Nieuwjaars receptie

2

ma 9 jan. 

di 10 jan. 

Zwemmen Techniek Catch Erik

wo 11 jan.         

Lopen Rob

do 12 jan. 

Zwemmen Extensieve Interval Dennis

vr 13 jan. 

Schaatsen Jan.

za 14 jan. 

ATB Danny/ Ellie

zo 15 jan. 

Lopen Duur geen

3

ma 16 jan.

di 17 jan. 

Zwemmen Techniek Erik

wo 18 jan.

Lopen Rob ZOLADZ Test

do 19 jan. 

Zwemmen Intensieve Interval Franck

vr 20 jan. 

Schaatsen

za 21 jan. 

ATB Danny/ Ellie

zo 22 jan.   

Lopen/baan Bart

Wielerbaan Alkmaar 9 tot 11 uur

4

ma 23 jan.

di 24 jan. 

Zwemmen Techniek Catch Erik

wo 25 jan.

Lopen Core Stability Rob

do 26 jan. 

Zwemmen Intensieve Interval Andy

vr 27 jan. 

Schaatsen Jan.

za 28 jan.

ATB Berschenhoek Danny/ Ellie

zo 29 jan. 

Lopen geen Uithoorn Z&Z

5

ma 30 jan.

Herstel

di 31 jan. 

Zwemmen Techniek Doorhaal Erik

wo 1 feb. 

Lopen Extensieve interval Rob

do 2 feb.

Zwemmen Extensieve interval Walter

vr 3 feb.

Schaatsen

za 4 feb.

ATB Danny/ Ellie

zo 5 feb.

Lopen geen

6

ma 6 feb.

Algemene voor-bereiding 2

di 7 feb.

Zwemmen Techniek Doorhaal Erik

wo 8 feb. 

Lopen Intensieve Interval Rob

do 9 feb.

Zwemmen Extensieve interval Charles

vr 10 feb.

Schaatsen

za 11 feb.

ATB Danny/ Ellie

zo 12 feb.

Lopen Leiden Z&Z

7

ma 13 feb.

di 14 feb.

Zwemmen Erik

Club competitie 400m Zwemmen

wo 15 feb. 

Lopen Intensieve Interval Rob

do 16 feb. 

Zwemmen Extensieve Interval Mark

vr 17 feb. 

Schaatsen

za 18 feb.

ATB Schoorl Danny/ Ellie Voorjaar

zo 19 feb.

Bosloop clubcompetitie Noordwijk, StayOK geen

Wielerbaan Alkmaar 9 tot 11 uur

vakantie

8

ma 20 feb. 

Noord

di 21 feb. 

Zwemmen Techniek Doorhaal Erik

wo 22 feb. 

Lopen Core Stability Rob

do 23 feb. 

Zwemmen Intensieve Interval Dennis

vr 24 feb. 

Schaatsen Jan.

za 25 feb.

ATB Danny/ Ellie Voorjaar

zo 26 feb. 

Lopen geen

Club competitie Bosloop

vakantie

9

ma 27 feb. 

Herstel

midden

di 28 feb. 

Zwemmen Techniek / recap Erik

wo 1 mrt. 

Lopen Extensieve interval Rob

do 2 mrt. 

400m zwemmen Clubcompetitie Schelft  

vr 3 mrt.

Schaatsen

za 4 mrt.

ATB Danny/ Ellie Laatste ATB Training

zo 5 mrt. 

Lopen geen

10

ma 6 mrt.

Algemene voor-bereiding 3

di 7 mrt.

Zwemmen Techniek afmaken Erik

wo 8 mrt.

Lopen Rob ZOLADZ Test

do 9 mrt. 

Zwemmen Intensieve Interval Andy

vr 10 mrt. 

Schaatsen Jan.

za 11 mrt. 

ATB Danny/ Ellie Salland Trail

zo 12 mrt. 

Lopen geen Voorschotenloop Z&Z

11

ma 13 mrt

di 14 mrt.

Zwemmen Techniek afmaken Erik

wo 15 mrt. 

Lopen Rob

do 16 mrt.

Zwemmen Extensieve Interval Charles

vr 17 mrt. 

Schaatsen

za 18 mrt.

Fietsen geen 1e keer op de weg

zo 19 mrt.

Lopen geen

12

ma 20 mrt

di 21 mrt. 

Zwemmen Techniek afmaken Erik

wo 22 mrt. 

3km loop clubcompetitie  Lisse  

Club competitie 3km Loop

do 23 mrt. 

Zwemmen Extensieve interval Mark

vr 24 mrt. 

Schaatsen Pierre Laatste Schaatstraining

za 25 mrt.

Fietsen geen

zo 26 mrt.

Lopen geen Zomertijd

13

ma 27 mrt

Herstel

di 28 mrt.

Zwemmen Techniek / recap Erik

wo 29 mrt.

Lopen Rob

do 30 mrt.

Zwemmen Techniek Dennis

vr 31 mrt.

 jaarvergadering

Ledenvergadering

za 1 apr.

Fietsen geen

zo 2 apr. 

Lopen geen Braassemloop Z&Z / zwemloop Nieuwkoop

14

ma 3 apr. 

Specifieke voor-bereiding 1

di 4 apr. 

Zwemmen Focus op buitenzwem Erik

wo 5 apr. 

Lopen Rob

do 6 apr. 

Zwemmen Intensieve Interval Franck

vr 7 apr.

za 8 apr.

Fietsen geen

zo 9 apr.

Lopen geen Rotterdam Marathon

15

ma 10 apr. 

di 11 apr. 

Zwemmen Focus op buitenzwem Erik

wo 12 apr. 

Lopen Rob ZOLADZ Test

do 13 apr.

Zwemmen Intensieve Interval Andy

vr 14 apr. 

West Friezendijken

Goede vrijdag

za 15 apr. 

Fietsen geen

zo 16 apr. 

Lopen geen Pasen

16

ma 17 apr. 

Herstel

Pasen

di 18 apr. 

Zwemmen Techniek Erik

wo 19 apr. 

Combitraining Extensieve Interval Rob

do 20 apr. 

Zwemmen Techniek Walter

vr 21 apr. 

za 22 apr. 

Fietsen geen mei

zo 23 apr. 

Lopen geen vakantie

17

ma 24 apr. 

Specifieke voor-bereiding 2

di 25 apr. 

Zwemmen Kracht Erik

wo 26 apr. 

Lopen/Bos Rob

do 27 apr. 

geen geen Koningsdag

vr 28 apr. 

za 29 apr. 

Fietsen geen

zo 30 apr. 

Lopen geen Omloop Noordwijkerhout Z&Z

18

ma 1 mei 

aanvang opstart cursus

di 2 mei 

Zwemmen Focus op buitenzwem Erik

wo 3 mei 

Combitraining Rob

do 4 mei 

Zwemmen Intensieve Interval Charles

vr 5 mei 

za 6 mei 

Fietsen geen Tri Breukelen

zo 7 mei 

Tijdrit Boender clubcompetitie geen

Club competitie Tijdrit Boender

19

ma 8 mei 

Herstel

Buiten zwemmen Clinic Erik veilig buiten zwemmen

di 9 mei 

Zwemmen Techniek Erik

wo 10 mei 

Lopen/baan Techniek Rob

do 11 mei 

Zwemmen Techniek Mark

vr 12 mei 

za 13 mei 

Fietsen Duur geen

zo 14 mei 

Lopen geen Tri ter Aar

20

ma 15 mei 

Wedstrijd 1

Buiten zwemmen Clinic Erik Interval en techniek bij het buiten zwemmen

di 16 mei 

Zwemmen Kracht Erik

wo 17 mei 

Combitraining Combinatie Rob

do 18 mei 

Zwemmen Intensieve interval Dennis

vr 19 mei 

za 20 mei 

Fietsen Duur geen

zo 21 mei 

Lopen Duur geen Triatlon Nieuwkoop

21

ma 22 mei 

di 23 mei 

Zwemmen Extensieve Interval Erik

wo 24 mei 

Lopen/Bos Intensief Rob

do 25 mei 

Zwemmen Intensieve Interval Franck

Kinderdijkentocht

Hemelvaartdag

vr 26 mei 

za 27 mei 

Fietsen Duur geen

zo 28 mei 

Fiets / loop clubcompetitie Clubhuis geen

Club competitie Fietsloop

22

ma 29 mei 

di 30 mei 

Zwemmen Kracht Erik

wo 31 mei 

Combitraining Intensief Rob

do 1 jun.

Zwemmen Intensieve interval Andy

vr 2 jun.

LBL weekend

za 3 jun. 

Fietsen Duur geen

zo 4 jun. 

Lopen Duur geen Pinksteren

23

ma 5 jun. 

Herstel

Buiten zwemmen Pinksteren

di 6 jun. 

einde binnen zwemmen op dinsdag

wo 7 jun. 

Lopen/baan Intensieve Interval Rob

do 8 jun. 

Zwemmen Techniek Charles

vr 9 jun. 

za 10 jun. 

Fietsen Duur geen

zo 11 jun. 

Zwemloop clubcompetitie Hillegom geen

Club competitie Zwemloop

24

ma 12 jun.

Wedstrijd 2

Buiten zwemmen

di 13 jun. 

wo 14 jun. 

Combitraining Wisseltraining Rob Techniek

do 15 jun. 

Zwemmen Intensieve Interval Mark

vr 16 jun. 

za 17 jun. 

Fietsen Duur geen

zo 18 jun. 

Lopen Duur geen

25

ma 19 jun. 

Buiten zwemmen

di 20 jun. 

wo 21 jun. 

Lopen/Bos Intensieve interval Rob

do 22 jun. 

Zwemmen Extensieve Interval Dennis

vr 23 jun. 

za 24 jun. 

Fietsen Duur geen

zo 25 jun. 

  geen

26

ma 26 jun.

Buiten zwemmen clubcompetitie  Clubhuis

Club competitie buiten zwemmen

di 27 jun. 

wo 28 jun. 

Combitraining Combinatie Rob

do 29 jun. 

Zwemmen Intensieve Interval Franck Laatste keer binnen zwemmen op donderdag

vr 30 jun. 

za 1 jul. 

Fietsen Duur geen

zo 2 jul.

Lopen Duur geen Triathlon Noordwijkerhout

27

ma 3 jul. 

Herstel

Buiten zwemmen

di 4 jul. 

wo 5 jul. 

Lopen/baan Extensieve interval Rob

do 6 jul.

Buiten zwemmen

vr 7 jul.

za 8 jul.

Fietsen geen Zomer

zo 9 jul.

geen vakantie

28

ma 10 jul. 

Herstel / algemene voor-bereiding

Buiten zwemmen midden

di 11 jul. 

wo 12 jul. 

Combitraining Wissel Training Rob Focus op de wissel

do 13 jul.

Buiten zwemmen

vr 14 jul.

za 15 jul.

Fietsen geen

zo 16 jul.

Lopen geen

29

ma 17 jul.

Buiten zwemmen

di 18 jul.

wo 19 jul.

Lopen/Bos Extensieve Interval Rob

do 20 jul.

Buiten zwemmen

vr 21 jul.

za 22 jul.

Fietsen Duur geen Zomer

zo 23 jul.

Lopen Duur geen vakantie

30

ma 24 jul.

Buiten zwemmen Noord

di 25 jul.

wo 26 jul.

Combitraining Combinatie Rob

do 27 jul.

Buiten zwemmen

vr 28 jul.

za 29 jul.

Fietsen Duur geen

zo 30 jul.

Lopen Duur geen

31

ma 31 jul.

Specifieke voor-bereiding 2

Buiten zwemmen

di 1 aug.

wo 2 aug.

Lopen/baan Extensieve interval Rob

do 3 aug.

Buiten zwemmen

vr 4 aug.

za 5 aug.

Fietsen Duur geen

zo 6 aug. 

Lopen Duur geen

32

ma 7 aug. 

Buiten zwemmen

di 8 aug. 

wo 9 aug.

Combitraining Combinatie Rob

do 10 aug. 

Buiten zwemmen

vr 11 aug. 

za 12 aug. 

Fietsen Duur geen

zo 13 aug. 

Lopen Duur geen

33

ma 14 aug.         

Herstel

Buiten zwemmen

di 15 aug. 

wo 16 aug. 

Lopen/Bos Intensieve interval Rob

do 17 aug. 

Buiten zwemmen einde

vr 18 aug.

zomervakantie

za 19 aug.

Fietsen Duur geen midden

zo 20 aug. 

Lopen Duur geen

34

ma 21 aug. 

Wedstrijd 3

Buiten zwemmen

di 22 aug.

wo 23 aug.

Tijdrit RTV clubcompetitie Lisse

do 24 aug. 

Buiten zwemmen

vr 25 aug.

za 26 aug. 

Fietsen Duur geen Triatlon Bodegraven

zo 27 aug.

Lopen Duur geen

35

ma 28 aug. 

Buiten zwemmen

di 29 aug. 

Erik

wo 30 aug. 

Lopen/baan Intensieve Interval Rob

do 31 aug. 

Buiten zwemmen einde

vr 1 sep.

zomervakantie

za 2 sep.

Fietsen Duur geen Noord

zo 3 sep.

achtste triatlon clubcompetitie Clubhuis  

Clubtriathlon en BBQ

36

ma 4 sep. 

Buiten zwemmen

di 5 sep.

Erik

wo 6 sep.

Combitraining Combinatie Rob

do 7 sep.

Buiten zwemmen

vr 8 sep.

za 9 sep.

Fietsen Duur geen Triathlon Almere

zo 10 sep.

Lopen Duur geen

37

ma 11 sep.

Herstel

Buiten zwemmen

di 12 sep. 

Zwemmen Techniek Erik aanvang binnen zwemmen

wo 13 sep. 

Lopen/Bos Intensieve interval Rob

do 14 sep. 

Zwemmen Techniek Andy

vr 15 sep.

za 16 sep.

Fietsen Duur geen

zo 17 sep. 

Lopen Duur geen

38

ma 18 sep. 

Overgang

di 19 sep. 

Zwemmen Techniek Erik

wo 20 sep. 

Lopen Rob

do 21 sep. 

Zwemmen Techniek Walter

vr 22 sep. 

za 23 sep. 

Fietsen Duur geen

zo 24 sep. 

Lopen Duur geen

39

ma 25 sep. 

di 26 sep. 

Zwemmen Techniek Erik

wo 27 sep. 

Lopen Rob

do 28 sep. 

Zwemmen Extensieve Interval Charles

vr 29 sep. 

za 30 sep. 

Fietsen Duur geen

zo 1 okt. 

Lopen Duur geen

40

ma 2 okt. 

di 3 okt. 

Zwemmen Techniek Erik

wo 4 okt. 

Lopen Rob

do 5 okt. 

Zwemmen Extensieve Interval Mark

vr 6 okt. 

za 7 okt. 

ATB Danny/ Ellie 1e keer ATB

zo 8 okt. 

Lopen Duur geen

41

ma 9 okt.

Herstel

di 10 okt.

Zwemmen Techniek Erik

wo 11 okt. 

Lopen Rob

do 12 okt. 

Zwemmen Techniek Dennis

vr 13 okt.

Schaatsen

za 14 okt. 

ATB Danny/ Ellie herfst

zo 15 okt. 

Lopen Duur geen vakantie

42

ma 16 okt. 

Overgang

midden

di 17 okt. 

Zwemmen Techniek Erik

wo 18 okt. 

Lopen Rob

do 19 okt. 

Zwemmen Intensieve Interval Franck

vr 20 okt. 

Schaatsen

za 21 okt. 

ATB Danny/ Ellie herfst

zo 22 okt. 

Lopen Duur geen vakantie

43

ma 23 okt. 

Noord

di 24 okt.

Zwemmen Techniek Erik

wo 25 okt. 

Lopen Rob

do 26 okt. 

Zwemmen Extensieve Interval Andy

vr 27 okt. 

Schaatsen

za 28 okt. 

ATB Danny/ Ellie

zo 29 okt. 

Lopen Duur geen Wintertijd

44

ma 30 okt. 

di 31 okt.

Zwemmen Techniek Erik

wo 1 nov. 

Lopen Rob

do 2 nov. 

Zwemmen Intensieve Interval Charles

vr 3 nov. 

Schaatsen

za 4 nov. 

ATB Danny/ Ellie

zo 5 nov. 

Lopen Duur geen Beach Duathlon

45

ma 6 nov. 

Herstel

di 7 nov. 

Zwemmen Techniek Erik

wo 8 nov. 

Lopen Rob ZOLADZ Test

do 9 nov. 

Zwemmen Techniek Mark

vr 10 nov. 

Schaatsen ATB weekend

za 11 nov. 

ATB Danny/ Ellie ATB weekend

zo 12 nov. 

Lopen Duur geen ATB weekend

46

ma 13 nov. 

Overgang

ATB weekend

di 14 nov. 

Zwemmen Techniek Erik

wo 15 nov. 

Lopen Rob

do 16 nov. 

Zwemmen Intensieve Interval Dennis

vr 17 nov. 

Schaatsen

za 18 nov. 

ATB Danny/ Ellie

zo 19 nov. 

Lopen Duur geen

47

ma 20 nov. 

di 21 nov. 

Zwemmen Techniek Erik

wo 22 nov. 

Lopen Rob

do 23 nov. 

Zwemmen Extensieve Interval Franck

vr 24 nov. 

Schaatsen

za 25 nov. 

ATB Danny/ Ellie

zo 26 nov. 

Lopen Duur geen

48

ma 27 nov. 

di 28 nov. 

Zwemmen Techniek Erik

wo 29 nov. 

Lopen Rob ZOLADZ Test

do 30 nov. 

Zwemmen Intensieve Interval Andy

vr 1 dec. 

Schaatsen

za 2 dec. 

ATB Danny/ Ellie

zo 3 dec. 

Lopen Duur geen

49

ma 4 dec.

Herstel

di 5 dec. 

Zwemmen Techniek Erik Sinterklaas

wo 6 dec. 

Lopen Rob

do 7 dec. 

Zwemmen Techniek Walter

vr 8 dec. 

Schaatsen

za 9 dec. 

ATB Danny/ Ellie

zo 10 dec. 

Lopen Duur geen

50

ma 11 dec. 

Overgang

di 12 dec. 

Zwemmen Techniek Erik

wo 13 dec. 

Lopen Rob

do 14 dec. 

Zwemmen Intensieve Interval Charles

vr 15 dec. 

Schaatsen

za 16 dec. 

ATB Danny/ Ellie

zo 17 dec. 

Lopen Duur geen

51

ma 18 dec. 

di 19 dec. 

Zwemmen Techniek Erik

wo 20 dec. 

Lopen Rob

do 21 dec. 

Zwemmen Extensieve Interval Mark

vr 22 dec. 

Schaatsen

za 23 dec. 

ATB Danny/ Ellie

zo 24 dec. 

Lopen Duur geen

52

ma 25 dec. 

Kerst

di 26 dec. 

geen Kerst

wo 27 dec. 

Lopen Rob

Rossen door de bossen

do 28 dec. 

Zwemmen Techniek Dennis

vr 29 dec. 

geen

za 30 dec. 

ATB Danny/ Ellie

zo 31 dec. 

Oudjaar

1

ma 1 jan. 

Herstel

Lopen Duur geen Nieuwjaar

di 2 jan. 

Zwemmen Techniek Erik

wo 3 jan. 

Lopen Rob

do 4 jan. 

Zwemmen Techniek Franck

vr 5 jan.

Schaatsen

za 6 jan.

ATB Danny/ Ellie

zo 7 jan. 

Lopen Duur geen

2

ma 8 jan.

Voor bereidings periode (VP1)

di 9 jan. 

Zwemmen Techniek Erik

wo 10 jan. 

Lopen Rob

do 11 jan. 

Zwemmen Extensieve Interval Andy

vr 12 jan. 

Schaatsen

za 13 jan. 

ATB Danny/ Ellie

zo 14 jan. 

Lopen Duur geen